HAKKIMIZDA

TARİHÇEMİZ

Ev Dışı Tüketim Sektörün’ ün dünya da ve ülkemizde gelişmesine bağlı olarak, Doğu Karadeniz Bölgesinde sektördeki müşterilerin tedarikçi ihtiyatlarını karşılamak amacı le 2011 yılında Trabzon’da kuruldu. İlk olarak Çaykur Ev Dışı Tüketim Doğu Karadeniz Bölge distribütörlüğü le başlayan bölge tedarikçiliğimiz müşterilerimizin talepler, ürün marka kalitesi, marka bilinirlikler göz önüne alınarak yıllar bazında sürekli artış göstermiştir. Bölgede hizmet kalitesini artırmak amacı le 2015 yılında mevcut sistemimiz göz önüne alınarak Rize bölge satış ofis ve deposu kurulmuştur. 2017 se yılında Batum/Gürcistan satış ofis ve deposu kurularak bölgemizde k Ev Dışı Tüketim Sektörünün lider tedarikçisi olma yolunda önemli adımlar atılmıştır. 2 Bugün bölgemizde 15 üretici firma bölge ana distribütörlüğü, toplam 2000 m kapalı alan kuru gıda ve soğuk hava depoları, 14 satış ve dağıtım aracı ve 25 personel le müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunma anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

*Hızlı ve kaliteli dağıtım ağı *Müşterilerimizin gerekli ihtiyaçlarının tespit ve bu ihtiyaçların hızlı ve kaliteli bir şekilde sunulması *Kaliteli ve marka değer yüksek ürün portföyünün gerçekçi fiyatlara müşterilere sunulması *Sektörümüzle ilgili Türkiye’de ve dünyada gelişen ürün ve fikirler takip ederek müşterilerimize yenilikler sunmak ve yön vermek. *Müşterilerin ihtiyaç ve sorunları hakkında çözüm odaklı olmak ve güçlü bir bağ oluşturmak. *Ana üretici ve tedarikçi firmalarımızla ortak hedeflerimiz doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde çalışmak. *Çalışanlarımızın huzurlu olması ve takım çalışması

VİZYONUMUZ

Sektöründe bölgesinde liderlik yapan yön veren, ulusal ve uluslar arası gıda tedarikinde aktif olarak yer alacak lider firma olmak.